Balandžio 25-ąją turėjęs vykti automobilių sporto renginys „Moterų ralis“ priverstas keisti datą – renginys perkeliamas į rugpjūčio 8 d. Kartu su „Moterų ralio“ renginiu keliasi ir sporto šventė „Active Fest Vilnius“. „Reaguodami į situaciją Lietuvoje, priėmėme sprendimą nukelti renginį į tolimesnį laikotarpį. Tikimės, iki vasaros vidurio situacija pasikeis ir renginį vykdyti bus saugu. Visi supranta, kad situacija yra neeilinė. Labai tikimės dalyvių supratimo šiuo iššūkių laikotarpiu. Sveikata yra didžiausias mūsų turtas, tad saugokime vieni kitus“, – sako viena iš „Moterų ralio“ ir „Active Fest Vilnius“ organizatorių Neringa Simson.

Pasak N. Simson, „Moterų ralis“ ir „Active Fest Vilnius“ yra dideli masiniai renginiai, vykstantys ne tik lauko sąlygomis, surenkantys daugiau nei kelis tūkstančius dalyvių, o tokio dydžio renginiams šiuo metu taikomi apribojimai.

„Moterų ralio“ organizatoriai pabrėžia, kad visos iki šiol įgytos rezervacijos išlieka. Jei bus dalyvių, kurių planai pasikeis ir jos nebegalės dalyvauti šventėje, grąžins pilną starto mokestį iki taisyklėse nurodytos datos. Detali informacija apie tvarką skelbiama taisyklėse.
„Active Fest Vilnius“ renginio rezervacijos taip pat išlieka.

„Moterų ralis“ vyks 2020 m. rugpjūčio 8 d. Registracija į renginį vyksta.