Savaitgalį praūžęs „Moterų ralis“ išsirinko stilingiausią ekipažą. Ši nominacija kasmet sulaukia daugiausiai dalyvių aistrų. Jau kelis metus iš eilės renginio stilingiausią komandą renka stiliaus ir mados žurnalo „L‘Officiel Lithuania“ redakcija.

Šių metų stiliaus temą padiktavo pasaulyje vykstantys įvykiai ir menininkų atsakas jiems. Pasaulinio garso menininkė Yoko Ono jau daugelį metų akcentuoja taiką ir kviečia ją įsivaizduoti. Šiemet šios menininkės idėjos įkvėpė „Moterų ralio“ temą – „Įsivaizduok Taiką“ (angl. Imagine Peace). Renginio organizatoriai kartu su žurnalo redakcija kvietė merginas ir moteris įsivaizduoti ir išreikšti taiką pasirinktu komandos aprangos stiliumi.

Stilingiausio ekipažo nominaciją „nuskynė“ „Moterų ralio“ ekipažas, du kartus jau laimėjęs šį apdovanojimą. Tai 82 numeriu startavusi komanda, pavadinimu „Iš kitos planetos“: Lina Balnienė, Margarita Vainorytė – Česiulė, Eglė Suveizdytė, Neringa Stanevičienė ir Rugilė Balnytė. Moterys vilkėjo drąsius aptemptus spalvotų raštų kostiumus ir efektingai  išsiskyrė iš gausaus renginio dalyvių būrio.

Panašiu įvaizdžiu šis ekipažas jau yra laimėjęs stilingiausiojo vardą. Pernai moterys vilkėjo voro imitacijos aptemptus kostiumus, užpernai buvo apsirengę kosmonautėmis. Pasirinkta drąsi strategija šį ekipažą daro nenugalimu ralio stiliaus favoritu.

Kvietime įsivaizduoti taiką „L‘Officiel Lithuania“ redakcija pabrėžė, kad taiką galima įsivaizduoti labai įvairiai – spalvomis, formomis, struktūromis – tiesiogiai ir abstrakčiai. „Moterų ralio“ dalyvės labai entuziastingai atsiliepė į šį kvietimą. Vienoms moterims tai buvo taikos ženklai, žinomi simboliai, kitoms – istorinis įvykis ar laikotarpis, trečioms – spalva, medžiaga ir jos tekstūra.

„Nelengva buvo rinkti tą vienintelį. Ypač, kai matėme, kad nuoširdžiai buvo galvota ir ruoštasi. Todėl sveikinu visas, jūs visos esate stilingos ir gražios. Norisi pagirti ir paskatinti visas būti drąsiomis ir nebijoti ieškoti saviraiškos būdų“, – apdovanojant laimėjusią komandą sakė „L‘Officiel Lithuanina“ žurnalo leidėja Elena Puidokaitė. Laimėjęs ekipažas dovanų gavo metinę žurnalo prenumeratą.