Balandžio 25-ąją Vilniuje vyks jau šeštasis „Moterų ralis“. Renginį Gedimino prospekte atidarys „Saugiausio Lietuvos metų automobilio“ titulo savininkas – miesto visureigis „Mazda CX-30“. Renginio vizitine kortele tapęs automobilis pirmasis išbandys ir slalomo trasą, įrengtą netoli Seimo, Goštauto gatvėje.

„Moterų ralio“ organizatorių ir “Mazda“ komandos jau ketvirtus metus iš eiles bendradarbiauja ralio dalyvėms ruošdami užduotis ir pateikdami praktinių patarimų, kaip pasiruošti renginiui. Ralio metu „Mazda“ automobiliais važiuojantys ekipažai gali varžytis papildomoje „Mazda“ įskaitoje.

Viena iš „Moterų ralio“ organizatorių Neringa Simson sako, kad šių metų ralio automobiliu tapęs „Mazda CX-30“ atliepia vieną svarbiausių „Moterų ralio“ temų – saugumą keliuose.
„Moterų ralio“ dalyvės kasmet pasirašo saugaus ir etiško elgesio keliuose deklaraciją ir tampa saugumo ambasadorėmis. Su „Mazda“ komanda kalbėdami apie saugumą keliuose, norime pabrėžti ne tik vairuotojo atsakomybę prie vairo, bet ir automobilio saugumo savybes, neretai padedančias išvengti nemalonių situacijų“, – pabrėžia N. Simson.

Pasak „Mazda“ Baltijos šalių marketingo vadovės Justės Šataitės, šie metai „Mazda“ prekės ženklui ypatingi – švenčiamas 100 metų jubiliejus.
„Šiemet „Moterų ralis“ mini Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį. Renginio pasirinkta tema – kelionė laiku per Lietuvą – dera ir su „Mazda“, švenčiančia savo gimtadienį. Tiek „Mazda“, tiek „Moterų ralis“ renginio ekipažams šiemet siūlo pasidomėti šalies istorija ir įsivaizduoti, kokia galėtų būti ateitis. Šioje laiko kelionėje „Mazda“ galėtų būti dar viena dimensija, moterims renkantis temą ir komandos pavadinimą“, – sako J. Šataitė.

Ji atskleidžia, kad ralio dalyvėms, ypač – naujokėms, reiktų paieškoti informacijos apie  „Mazda“ filosofiją ir „Mazda CX-30“ savybes, nes renginio metu ekipažų lauks užduotis, susijusi su šio modelio automobiliu.

Kaip ir pernai, kovo pabaigoje ir balandį „Moterų ralio“ organizatoriai dalyves pakvies į praktinius „ABC by Mazda“ mokymus. Tai – praktinė kelio knygos skaitymo treniruotė. Į ralį užsiregistravę ekipažai atvykę į naująjį „Mazda“ saloną Vilniuje gaus specialią ralio knygą, kuria vadovaujantis galės praktikuotis mieste.

„Ralio naujokėms organizuosime ir tradicinį teorinį seminarą „ABC by Mazda“, kurio metu ekipažus susipažindinsime su šių metų renginio formatu, pateiksime naudingos informacijos ir patarimų, kaip pasiruošti raliui“, – kalbėjo N. Simson.

Balandžio 25-ąją į Lukiškių aikštę „Moterų ralio“ starto pasižiūrėti susirinkę svečiai galės susipažinti su „Mazda“ automobilių gama.